Actio Comfort – Czy to Oszustwo? Opinie i Efekty

ActioComfort krem na ból stawów

W zlikwidowaniu bolesnych odczuć i przywróceniu stawów do normalnego stanu pomoże balsam oparty na naturalnych składnikach – Actio Comfort. Został on opracowany przez specjalistów po latach badań. Formuła produktu jest taka, że działa zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie.

Czym jest Actio Comfort?

Actio Comfort to produkt w postaci kremu do stosowania zewnętrznego, który zwalcza choroby stawów i normalizuje funkcjonowanie układu mięśniowo-szkieletowego. Według najnowszych badań 2 na 5 osób po 50 roku życia skarży się na bóle stawów i mięśni. Nie jest to przyjemny stan, który uniemożliwia życie.

Ból stawów ogranicza mobilność osoby i utrudnia jej samodzielność. Ciało wysyła sygnały i jeśli czujesz, że coś jest nie tak z twoim układem mięśniowo-szkieletowym, powinieneś zobaczyć lekarza. Wiele osób uważa, że ból stawów i mięśni zaczyna się dopiero po 50 roku życia, ale to nieprawda.

Dzisiejszy świat jest zdominowany przez śmieciowe jedzenie, Internet, prywatny transport i pragnienie komfortu. W tych warunkach ludzie odpoczywają, zaniedbują ćwiczenia, nabierają złych nawyków, które często prowadzą do schorzeń układu mięśniowo-szkieletowego, a w konsekwencji do otyłości. Szkielet jest poddawany obciążeniom, gdy jest narażony na zwiększone obciążenie pracą.

Kolejną przyczyną utraty sprawności ruchowej jest zapalenie stawów. Zaczyna się od obciążenia kończyn, potem choroba postępuje, stawy niszczeją i ulegają zapaleniu.

Urazy rzadziej powodują ból stawów, co może prowadzić do bolesnych ruchów. Jeśli nie są one szybko leczone, mogą prowadzić do poważnych zaburzeń układu mięśniowo-szkieletowego.

Jak działa Actio Comfort?

Żel po nałożeniu na skórę wchłania się do organizmu i działa na niego kompleksowo:

 •     wzmacnia chrząstki;
 •     zapobiega powikłaniom infekcyjnym;
 •     łagodzi bóle i skurcze mięśni;
 •     sprzyja syntezie płynu maziowego;
 •     normalizuje komórkowe funkcje metaboliczne, co sprzyja regeneracji komórek.

Jeśli Twoje stawy swędzą lub są sztywne, albo mięśnie odczuwają dyskomfort, to ten krem rozwiąże problem. Krem likwiduje stany zapalne i regeneruje tkanki, co jest niezbędne w reumatyzmie, zapaleniu stawów, osteoporozie czy chorobie zwyrodnieniowej stawów. Actio Comfort składa się wyłącznie ze składników pochodzenia roślinnego.

Actio Comfortu – Skład

Opracowanie żelu do użytku zewnętrznego zajęło ponad rok. Składniki zostały starannie dobrane zgodnie z zasadą synergii, czyli wzajemnie wzmacniają swoje działanie.

Skład:

 •     Ekstrakt z rośliny Maclura. Koncentrat z tej rośliny owocowej zatrzymuje proces zapalny;
 •     Ekstrakt z korzenia diabelskiego pazura – to hipoalergiczny składnik, który zmniejsza stan zapalny, eliminuje toksyny i ma silne działanie antybakteryjne;
 •     Ekstrakt z korzenia Adama – pomaga przywrócić elastyczność chrząstki;
 •     Ekstrakt ze złotej trzepaczki – to naturalny biostymulant, który oczyszcza i tonizuje organizm człowieka dzięki właściwościom przeciwzapalnym, bakteriobójczym i immunostymulującym;
 •     Ekstrakt z arniki to antyoksydant o działaniu leczniczym i hemostatycznym.

Actio Comfort zawiera również ekstrakt z kasji dla rozluźnienia mięśni, kamfory dla bólu i stanów zapalnych oraz metylu dla efektu kojącego.

Czy Actio Comfort powoduje skutki uboczne?

Produkt nie zawiera żadnych agresywnych substancji syntetycznych, więc nie ma poważnych ograniczeń w jego stosowaniu. Nie wpłynie na serce, nerki, wątrobę i inne organy wewnętrzne.

Według producenta jedynymi przeciwwskazaniami do stosowania Actio Comfortu są nietolerancja na składniki kremu oraz nadwrażliwość na koncentraty ziołowe. Objawy alergii to zaczerwienienie skóry, obrzęk i swędzenie. W przypadku wystąpienia tych objawów najlepiej skonsultować się z lekarzem i zaprzestać stosowania żelu.

Actio Comfort – jak stosować, instrukcja

Należy rozumieć, że skład jest ziołowy i składniki nie działają dłużej niż 8 do 10 godzin. Dlatego Actio Comfort powinien być stosowany trzy razy dziennie, ściśle przestrzegając zaleceń producenta. Wynika z tego, że krem powinien być stosowany na umytą skórę. W przypadku leczenia stawu łokciowego należy wycisnąć z tubki 2 cm kremu, w przypadku stawu biodrowego powinno to być 4 cm lub więcej. Jest to sprawa indywidualna i zależy od wielkości stawu. Po nałożeniu kremu należy go wetrzeć w skórę.

Czytaj  Germivir - Czy to Oszustwo? Opinie i Efekty

Czas trwania kursu wynosi 30 dni. Jednak wystarczy jeden tydzień, aby zahamować objawy. W przypadku braku efektu, leczenie można przedłużyć do 45 dni. Aby poprawić działanie substancji, mięśnie po zastosowaniu powinny odpocząć. W przypadku chorób przewlekłych zaleca się stosowanie Actio Comfortu trzy razy w roku.

Actio Comfortu – Cena

Actio Comfort jest obecnie sprzedawany tylko w internecie. Krem Actio Comfortu można kupić za 137 złotych. Warto zauważyć, że okresowo na stronie internetowej pojawiają się promocje i rabaty, więc nadal można zaoszczędzić spore pieniądze.

Gdzie kupić Actio Comfort?

Nie jest on dostępny na ulicy. Wiele osób pyta o cenę Actio Comfort w aptekach, ale okazuje się, że nie ma takiego produktu na półkach. Dotyczy to całego otwartego rynku. Po prostu producent nie współpracuje już z pośrednikami i sprzedaje krem bezpośrednio. Prawdopodobnie nie miałoby to miejsca, gdyby nie rosnąca liczba podróbek i zawyżonych cen.

Zamawianie Actio Comfortu na stronie internetowej jest korzystne z kilku powodów: to gwarancja, że jest to naprawdę aktywny produkt, możliwość oszczędności dzięki systemowi rabatowemu, wybór dogodnego sposobu płatności i dostawy. Nie trzeba już pytać ile kosztuje Actio Comfort np. w aptece na Allegro, wystarczy wejść na stronę producenta i zostawić swoje dane kontaktowe, aby wyjaśnić wszystkie szczegóły.

Nie warto kupować produktów innych firm, aby zabezpieczyć się przed ewentualnymi szkodami. Istnieje wiele firm, które podrabiają oryginały. Używają tego samego opakowania i projektu, ale nie zwracają prawie żadnej uwagi na skład. Dlatego możesz natrafić na tani krem, skusi Cię cena, ale nie uzyskasz żadnego efektu.

Actio Comfort – Efekty

Zanim balsam został wprowadzony na rynek, przeszedł serię badań klinicznych, za które odpowiedzialna była Światowa Organizacja Kontroli Chorób Stawów. Spośród 2500 ochotników, ani jeden nie odnotował żadnych działań niepożądanych, wszyscy byli zadowoleni z rezultatów.

Skuteczność potwierdzają również osoby, które zażywały balsam. Użytkownicy dzielą się tym, że przejawy choroby są już mniej widoczne na drugi dzień i znikają całkowicie po 30 do 45 dniach kursu.

Actio Comfort nie działa na same nieprawidłowości, ale na ich przyczyny, dlatego jest przepisywany na:

 •     zapalenie stawów, zapalenie kaletki maziowej, zapalenie ścięgien i inne stany zapalne;
 •     zapalenie kości i stawów, osteochondroza;
 •     podagrę, osteoporozę (zaburzenia metaboliczne).

W przypadku konieczności złagodzenia skutków kontuzji może pomóc. Jest często stosowany przez sportowców i pracowników wykonujących zawody wymagające dużego wysiłku fizycznego, aby zapobiec pogorszeniu stanu chrząstki. Actio Comfort nadaje się również bardzo dobrze do celów profilaktycznych.

Jest niezastąpiony przy problemach ze stawami. Korzyści ze stosowania żelu jest wiele:

 •     jest bezpieczny, ponieważ jest pochodzenia roślinnego;
 •     działa holistycznie;
 •     trwałość efektu przy regularnym stosowaniu;
 •     eliminuje ból i zwalcza stany zapalne;
 •     przywraca wytrzymałość stawów;
 •     stymuluje produkcję płynu maziowego i kolagenu;
 •     sprzyja regeneracji komórek;
 •     sprawia, że stawy chrzęstne stają się bardziej sprężyste i elastyczne;
 •     blokuje procesy destrukcyjne;

Dąży do wzmocnienia lokalnej odporności.

Czytaj  Fungoxil – Czy to Oszustwo? Opinie i Efekty

Actio Comfort – opinie użytkowników, forum

Nowe produkty często wzbudzają zainteresowanie opinii publicznej, przyciągając setki recenzji. W sieci jest mnóstwo prawdziwych opinii o Actio Comfortie i tylko od Ciebie zależy, czy im uwierzysz, czy nie.

    Bóle stawów dręczyły mnie tak bardzo, że przestałem dobrze sypiać w nocy. Nawet kiedy nie spałem, czułem się nieswojo. Dzięki Bogu to już tylko wspomnienie wraz z pojawieniem się kremu w moim życiu. Nigdy bym nie pomyślał, że medycyna naturalna może być tak skuteczna.

    Mam siedzący tryb życia, pracuję przy komputerze, co miało swoje konsekwencje: zaczęły mnie boleć plecy w okolicy lędźwiowej, powodując ciągły dyskomfort. Nie zwracałem uwagi na brzęczenie, myślałem, że samo przejdzie, ale tak się nie stało, poszedłem do lekarza. Poszłam do lekarza, a ten zalecił mi Actio Comfort. Trzeciego dnia objawy zaczęły ustępować, a potem zniknęły całkowicie.

    Szkoda, że nie wiedziałem o Actio Comfortie wcześniej. Miałem obsesję na punkcie zdrowego stylu życia, bardzo go zmieniłem i skończyło się to kontuzją stawu na siłowni. Moje ramię bolało i to przez długi czas. Próbowałem kilku środków zaradczych i zdecydowałem się na ten krem, który zadziałał już na drugi dzień.

    Mam chorobę związaną z dysfunkcją układu mięśniowo-szkieletowego. Byłem w kilku klinikach, brałem różne leki, ale miały one co najwyżej tymczasowy efekt. Wcześniej potrzebowałem operacji, teraz nie, bo dotarłem na czas. Może się to wydawać cudem, ale natura naprawdę uzdrawia.

    Z przyjemnością piszę pozytywną recenzję Actio Comfortu, ponieważ to właśnie on wyleczył mnie z osteochondrozy. Wystarczyło, że stosowałem go przez miesiąc. I dziś żyję pełnią życia, zapominając o silnym bólu.

Czy Actio Comfort działa, czy jest to oszustwo?

Wiele osób przed zakupem dokładnie bada produkt, ważąc jego zalety i wady. W dzisiejszych czasach Internet często służy jako źródło informacji, gdzie Actio Comfort otrzymuje w większości pozytywne recenzje. Fakt, że jest w stanie wyleczyć osteochondrozę, jest potwierdzony dowodami.

W Internecie pojawia się pytanie: Czy Actio Comfort jest prawdziwy czy fałszywy? Ludzie wątpią, spierają się i robią gniewne komentarze. Powody są następujące:

 •     osoba nie wzięła produktu bezpośrednio od producenta, ale przez pośrednika i skończyło się na podrobionym produkcie, który nie ma pożądanego efektu;
 •     która zostawiła negatywną recenzję, gdy używając nie stosowała się do wkładki. Ze względu na ziołowe pochodzenie, produkt nie działa natychmiastowo jak leki oparte na chemii. Nie ma sensu oczekiwać wyników po kilku użyciach bez harmonogramu. Należy ściśle przestrzegać instrukcji.

Producent nie promuje już produktu przez pośredników, ale bezpośrednio online. Bezpieczeństwo balsamu zostało potwierdzone przez odpowiedzialne organy.

Najczęściej zadawane pytania

Co to jest Actio Comfort i do czego służy?

Jest to balsam do stosowania zewnętrznego, który odbudowuje stawy i leczy choroby związane ze stawami.

Czy ten produkt naprawdę działa?

Tak, jeśli zachowa się regularne stosowanie zgodnie z zaleceniami zawartymi w ulotce dołączonej do opakowania. Rezultat nie jest natychmiastowy, ponieważ jest pochodzenia roślinnego. Jego efekty kumulują się w czasie.

Czy mogę kupić Actio Comfort w aptekach?

Nie, nie można. Dostawy zostały wstrzymane przez producenta, który sprzedaje produkty za pośrednictwem swojej strony internetowej.

Jak stosować Actio Comfort?

Wystarczy umyć i osuszyć obszar, który ma być poddany zabiegowi, nałożyć cienką warstwę kremu i dokładnie wmasować, tak jakby to był masaż.

marek-czerniak

Marek Czerniak

Jestem redaktorem tego serwisu o zdrowiu, odchudzaniu, fitnessie i dietach oraz profesjonalnym trenerem personalnym i dietetykiem z wieloletnim doświadczeniem w branży. Moją pasją jest zdrowy styl życia i jego wpływ na zdrowie i samopoczucie, a moim celem jest dzielenie się tą wiedzą i pomaganie ludziom w ich drodze do zdrowego ciała i umysłu. Z entuzjazmem podchodzę do tej dziedziny i jestem ceniony za swoją wiedzę i doświadczenie. Chętnie dzielę się swoimi spostrzeżeniami i wskazówkami, aby pomóc innym w ich dążeniu do zdrowia i szczęścia.

Dodaj komentarz