Cardiavit Gold – Czy to Oszustwo? Opinie i Efekty

Choroby takie jak zawał serca, udar mózgu, miażdżyca i nadciśnienie tętnicze należą do głównych przyczyn zgonów na świecie. Patologie te dotyczą zarówno mężczyzn, jak i kobiet, choć według Organizacji Zdrowia populacja męska jest bardziej narażona na problemy z sercem. Niepokojące jest to, że w ostatnich latach wzrosła liczba młodych ludzi cierpiących na te schorzenia. Większość osób dotkniętych chorobą ma podobne czynniki ryzyka, takie jak nadwaga, siedzący tryb życia, palenie papierosów, alkohol i zła dla zdrowia dieta.

W tym artykule ujawnimy choroby serca, które najbardziej dotykają ludzi, ich objawy i sposoby leczenia. Opowiemy Ci również o jednym z najlepszych na rynku preparatów zapobiegających i kontrolujących problemy z sercem – kapsułkach Cardiavit Gold.

Czym są kapsułki Cardiavit Gold?

Cardiavit Gold to suplement diety oparty na całkowicie naturalnych składnikach, opracowany w celu poprawy i zapobiegania problemom związanym z chorobami serca, takimi jak nadciśnienie. Cardiavit Gold obniża wysokie ciśnienie krwi; oraz poprawia stan organizmu i układu nerwowego.

Cardiavit Gold nie stanowi zagrożenia dla zdrowia, nie ma skutków ubocznych ani przeciwwskazań, ponieważ jego składniki są całkowicie naturalne. Jego jakość i cena sprawiają, że jest to najlepszy na rynku produkt zapobiegający problemom spowodowanym przez chorobę taką jak nadciśnienie.

Cardiavit Gold – Skład

Skład suplementu Cardiavit Gold oparty jest na naturalnych składnikach specjalnie dobranych w celu obniżenia wysokiego ciśnienia krwi i objawów związanych z nadciśnieniem.

Składniki Cardiavit Gold są wyjaśnione poniżej:

Hibiskus: Jest to roślina wykorzystywana ze względu na swoją właściwość wzmacniania tkanek naczyń krwionośnych. Obniża również wysokie ciśnienie krwi. Od lat był stosowany przez naszych przodków w celu poprawy pracy serca;

Seler: jest uważany za wielkiego sprzymierzeńca w regulowaniu funkcjonowania układu pokarmowego i sercowo-naczyniowego, ze względu na wysoki poziom witamin i minerałów, takich jak potas i witamina K. Seler wyrównuje ciśnienie krwi, obniża cholesterol i jest bardzo ważny dla zdrowia organizmu;

Kakao: ten składnik ma działanie antyoksydacyjne i przeciwzapalne na układ sercowo-naczyniowy. Obniża ciśnienie krwi i zwiększa poziom dobrego cholesterolu.

Nasiona Chia: ich zawartość jest wysoka w białko i niezbędne aminokwasy. Od lat stosowany jest jako środek poprawiający trawienie oraz jako produkt pomagający zmniejszyć apetyt ze względu na dużą zawartość błonnika. Pomagają obniżyć poziom cholesterolu we krwi i zapobiegają chorobom serca.

Szpinak: spożywanie tej rośliny pomaga zminimalizować ciśnienie krwi. Wiele organizacji zaleca jego spożywanie w celu zapobiegania chorobom serca, pomaga on również w rozprowadzaniu tlenu do komórek. Może również zapobiegać rozwojowi takich schorzeń jak anemia, nadciśnienie czy miażdżyca;

Imbir: jeden z najważniejszych składników Cardiavit Gold ze względu na jego zdolność do poprawy zaopatrzenia mózgu w tlen, dzięki minerałom, które wzmacniają również mięśnie serca.

Amarantus: jego właściwości antyoksydacyjne nawadniają mięśnie serca i obniżają poziom cholesterolu. Ze względu na poziom witaminy K wspomaga krzepnięcie krwi i jej przepływ.

Cardiavit Gold – Efekty

Tabletki Cardiavit Gold to produkt, który ma wiele korzyści, w tym dziale wyjaśnimy bezpośrednie korzyści z przyjmowania suplementów Cardiavit Gold:

 • Obniża wysokie ciśnienie krwi do kontrolowanego poziomu;
 • Poprawia elastyczność tkanek tętnic;
 • Obniża poziom cholesterolu
 • Poprzez normalizację przepływu krwi, Cardiavit Gold może pomóc w zaburzeniach erekcji;
 • Chroni i zapobiega zawałom serca.
 • Jego cena jest znacznie niższa od konkurencyjnych produktów.
Czytaj  Retoxin – Czy to Oszustwo? Opinie i Efekty

Czy występują skutki uboczne lub przeciwwskazania?

Na całym świecie przeprowadzono badania naukowe potwierdzające jakość i skuteczność Cardiavit Gold. Efekty były fantastyczne, a ponieważ jego skład jest całkowicie naturalny, nie stanowi on żadnego zagrożenia dla zdrowia pacjenta. Cardiavit Gold nie ma skutków ubocznych ani przeciwwskazań.

Cardiavit Gold – opinie użytkowników

Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, czy wszystkie informacje o kapsułkach Cardiavit Gold są prawdziwe, jest sprawdzenie opinii użytkowników na oficjalnej stronie internetowej:

Zawsze miałem problemy z wysokim ciśnieniem krwi, a ponieważ mam nadwagę, trudno mi prowadzić aktywne życie, tak jak powinienem. Ale odkąd zaczęłam brać tabletki Cardiavit Gold moje życie się zmieniło, czuję się bardziej aktywna, moje ciśnienie krwi jest kontrolowane i nawet trochę schudłam.

Od wielu lat cierpię na nadciśnienie tętnicze i próbowałam wszelkich dostępnych w aptekach leków na tętnice, ale mój stan nie ulegał poprawie. Pewnego dnia przeczytałam w artykule na stronie internetowej o Cardiavit Gold i moje życie się poprawiło, ten lek stabilizuje ciśnienie, a jego działanie było niemal natychmiastowe.

Tabletki Cardiavit Gold były rozwiązaniem problemu, który miałam od dawna, moje ciśnienie było zawsze wysokie i próbowałam wszystkich rodzajów leków, ale bez efektu. Aż pewnego dnia spróbowałam Cardiavit Gold i wszystko się poprawiło, poziom cholesterolu we krwi poszedł w dół i zmniejszyło się ryzyko zawału.

Gdzie kupić Cardiavit Gold? Apteka czy Allegro?

Kapsułki Cardiavit Gold nie są dostępne w żadnej z aptek, ani na żadnej stronie internetowej zakupów, takiej jak Allegro. Producent chciał utrzymać bezpośredni kontakt ze swoimi klientami, aby zapewnić, że jakość Cardiavit Gold pozostanie nienaruszona. Dlatego opinie użytkowników są zawsze tak dobre, ze względu na zaufanie do producenta.

Dodatek Cardiavit Gold jest płatny tylko przy odbiorze produktu, nie będziesz proszony o podanie danych karty kredytowej lub adresu e-mail. To niektóre ze wskaźników oszustwa.

Jak można zamówić Cardiavit Gold? Proces zakupu jest bardzo prosty i można go podzielić na kilka prostych kroków:

 1. Wejdź na oficjalną stronę internetową;
 2. Wypełnij formularz zamówienia podając swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu;
 3. Operator telefoniczny skontaktuje się z Państwem w celu sfinalizowania zakupu;
 4. Producent zajmuje się pakowaniem i wysyłką;
 5. W ciągu kilku dni otrzymasz produkt;

Producent nie ponosi odpowiedzialności za produkt zakupiony przez dystrybutora zewnętrznego.

Ile kosztuje Cardiavit Gold? Cena

Wszystkie informacje o kapsułkach Cardiavit Gold można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej, z informacjami o produkcie, które mogą Cię zainteresować. Cena Cardiavit Gold w kraju wynosi 299 złotych, ale obecnie producent ma 50% zniżki, co pozostawia cenę na poziomie 137 złotych.

Czytaj  Presuren Cardio - Czy to Oszustwo? Opinie i Efekty

Czy istnieją badania nad skutecznością Cardiavit Gold?

W 2018 roku przeprowadzono badanie z udziałem ponad 200 osób cierpiących na nadciśnienie. Wyniki pokazały, że Cardiavit Gold obniża ciśnienie krwi, przy czym 98% pacjentów wykazało pozytywny wynik już po kilku godzinach, a 97% po dwóch tygodniach stosowania pokazało jak zniknęły objawy nadciśnienia.

Objawy chorób serca

Objawy mogą prezentować się inaczej dla każdego pacjenta, ale aby zapobiec poważnym chorobom serca, konieczne jest poznanie głównych objawów tych warunków, które wpływają na zdrowie serca:

 • Ból, obstrukcja, duszność; wszystkie rodzaje dyskomfortu w klatce piersiowej mogą świadczyć o chorobie serca;
 • Nudności, utrata siły i uczucie chłodu w nogach lub rękach, spowodowane pogorszeniem stanu naczyń krwionośnych;
 • Nagłe zmiany rytmu serca, ważne jest, aby zauważyć, kiedy bicie serca przyspiesza lub zwalnia, nazywa się to odpowiednio tachykardią i bradykardią;
 • Zawroty głowy, omdlenia i utrata przytomności mogą być objawem problemów z sercem;
 • Niedokrwistość spowodowana niedoborem żelaza we krwi;
 • Zmęczenie i duszność po wysiłku fizycznym.

Jak kontrolować wysokie ciśnienie krwi?

Ważne jest, aby znać techniki zalecane przez lekarzy w celu regulacji wysokiego ciśnienia krwi, podsumowujemy metody jako działania, które należy podjąć, aby osiągnąć zdrowy organizm.

 • Takie są zalecenia lekarzy, aby uregulować objawy nadciśnienia:
 • Zmniejsz ilość pokarmów o wysokiej zawartości sodu;
 • Nie spożywaj alkoholu, alkohol dodaje organizmowi zbędnych kalorii i podnosi poziom złego cholesterolu;
 • Jedz dużo zbóż i owoców o wysokiej zawartości błonnika, które zawierają potas;
 • Utrzymuj aktywność fizyczną, zalecane jest minimum 150 minut tygodniowo;
 • Ogranicz stresujące sytuacje lub spróbuj kontrolować stres za pomocą medytacji;
 • Pij dużo wody.

Krótko mówiąc, aby mieć zdrowy układ nerwowy i sercowo-naczyniowy, warto prowadzić zdrowy tryb życia, z dala od przywar i ustalić zbilansowaną dietę, aby zapobiec problemom z nadciśnieniem i cholesterolem.

Najczęstsze choroby serca

W tym dziale opowiemy o najczęstszych chorobach serca, a także o powikłaniach, które mogą prowadzić do poważniejszego problemu, jakim jest nadciśnienie.

Do najczęstszych schorzeń według badań przeprowadzonych w Meksyku należą:

Niewydolność serca: jest to trudność serca w rozprowadzaniu natlenionej krwi do organizmu, co powoduje wiele objawów w całym organizmie.

Nadciśnienie tętnicze: jest to patologia, w której w naczyniach krwionośnych panuje znacznie wyższe niż normalnie ciśnienie krwi. Ciśnienie krwi to sposób, w jaki krew jest rozprowadzana przez naczynia krwionośne, im wyższe ciśnienie, tym ciężej pracuje serce i tym więcej szkód może wyrządzić elastyczność tętnic.

Wysoki cholesterol jest główną przyczyną chorób serca, takich jak udar.

Udar mózgu: Ten stan występuje, gdy przepływ krwi do części mózgu jest odcięty, zwany również udarem. Nawet jeśli przepływ zatrzyma się na kilka minut, komórki mózgowe mogą umrzeć i spowodować trwałe uszkodzenie.

Zawał serca: jest rodzajem choroby serca, do której dochodzi w wyniku uszkodzenia i zablokowania tętnic. Uszkodzenie to powstaje na skutek nadmiernego gromadzenia się tłuszczu w naczyniach krwionośnych. Komórki serca mogą umrzeć w dotkniętym obszarze z powodu słabego przepływu krwi.

marek-czerniak

Marek Czerniak

Jestem redaktorem tego serwisu o zdrowiu, odchudzaniu, fitnessie i dietach oraz profesjonalnym trenerem personalnym i dietetykiem z wieloletnim doświadczeniem w branży. Moją pasją jest zdrowy styl życia i jego wpływ na zdrowie i samopoczucie, a moim celem jest dzielenie się tą wiedzą i pomaganie ludziom w ich drodze do zdrowego ciała i umysłu. Z entuzjazmem podchodzę do tej dziedziny i jestem ceniony za swoją wiedzę i doświadczenie. Chętnie dzielę się swoimi spostrzeżeniami i wskazówkami, aby pomóc innym w ich dążeniu do zdrowia i szczęścia.

Dodaj komentarz